Koncert Scholi - Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie - wydarzenia 2017 r.

Przejdź do treści

Menu główne:

,,Gwiazdo świeć – kolędo leć”
W ten poświąteczny czas, gdy nastrój radosnego przeżywania Bożego Narodzenia wciąż trwał,
6 stycznia, w uroczystość Trzech Króli, odbył się w naszym kościele koncert kolęd. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki zaśpiewały dzieci i młodzież ze Scholi św. Mikołaja, które wcieliły się w postacie pastuszków, oraz parafialny zespół ,,Potok”. W kolędowaniu brała udział również Święta Rodzina, która od wigilijnej nocy towarzyszy nam w każdej uroczystości. Nad muzyczną oprawą koncertu czuwała pani Karolina, która zatroszczyła się o każdy szczegół tego przedsięwzięcia.
Występ dostarczył zgromadzonym niesamowitych wrażeń i emocji, a śpiew kolęd przy akompaniamencie trąbki, skrzypiec, saksofonu, pianina cyfrowego, gitar i ukulele miał wyjątkowy charakter. Rozbrzmiewały również kolędy wykonywane wspólnie przez dzieci, młodzież, instrumentalistów i słuchaczy.
Podczas koncertu artyści zostali nagrodzeni przez słuchaczy gromkimi brawami, a na koniec nawet owacjami na stojąco. Dziękujemy za ten bardzo miły czas, podczas którego na nowo mogliśmy odkryć bogactwo i piękno kolęd oraz poczuć radość, śpiewając i wsłuchując się w ich treść.
 
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego